Kontakt do nas


Grupa BES
ul. Tadeusza Sygietyńskiego 5, 41-710 Ruda Śląska

INFOLINIA :
tel.32 706 99 00
fax.32 790 53 32

e-mail:bes@biurobes.pl

Godziny pracy : pn. - pt. 7:00 – 16:00

Kontakt

Super Team

 
Nasza oferta

Biuro Rachunkowe BES jest prężnie rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań swoich Klientów, po najbardziej konkurencyjnych cenach. Ceny świadczonych usług są uzależnionie od ilości dokumentów oraz rodzaju prowadzonej działalności i podlegają negocjacji z korzyścią dla Klienta.

Szanując Państwa czas, bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, jednak zawsze służymy pomocą, a na życzenie Klienta również dojeżdżamy. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS) pozostawcie Państwo nam - załatwimy je w Państwa imieniu !

Do współpracy zapraszamy podmioty które :

  • rozpoczynają własną działalność gospodarczą i poszukują pewnego partnera na którym będą mogły polegać w trudnych, nowych obowiązkach związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ewidencji, sporządzaniem deklaracji itp.
  • prowadzą działalność gospodarczą od jakiegoś czasu i do tej pory sami prowadzili swoją rachunkowość. Chcą skupić się na tym co robią najlepiej i poszukują wiarygodnej firmy która odciąży ich w czasochłonnych i stresujących zajęciach rachunkowych.

 

MIEJ CZAS NA SWÓJ BIZNES..... BES ZAJMIE SIĘ RESZTĄ !!!